Skocz do zawartości

Uwaga Oszust !


Aragon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, tutaj możecie zamieszczać opisy internetowych oszustów.

Jeśli jest to firma można podać jej nazwę oraz dane które pozwolą ją zindentyfikować np. nip, krs.

Każdy wpis musi być poparty dowodami np korespondencja, screeny etc.

 

 

P.U.H. ANDIX ANNA GRZYB

Może nie tyle,co oszustwo,a bardziej próba zarobienia na ludzkiej krzywdzie i to w dosłownym tego słowa znaczeniu!

Źródło: https://www.forum-kredytowe.pl/t/102239-andix-anna-grzyb/

 

Screenshot 2023-08-16 at 09-38-47 Andix Anna Grzyb.png

 

image.png

  • Like 1

Daj się porwać muzyce !

www.radioheaven.pl

nowe-logo-dark.thumb.png.92fa4f0e3a6583533d7652a8906b3a7d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 22.09.2023 o 14:39, Kuba napisał:

W takim razie ten wątek powinien być moderowany, a treści sprawdzane przed opublikowaniem. 🙂

Zaoszczędzi nam to pracy i zbędnego spamu na forum.

Osoba która wypisuje te komentarze jest nie poważna, rozważam zgłoszenie jej jako stalkera  i proszę o usunięcie nieprawdziwej treści niestety nie każdemu można pomic a osoby którym się nie pomogło czasami tego nie rozumieją że biorąc 10 czy 15 chwilówek same się blokują i na rynku kredytów cudotwórców nie ma. Jeżeli są pytania proszę pisać do mnie na maila [email protected] 

Pozdrawiam 

Anna Grzyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę podstaw do usunięcia powyższego wpisu.

Wszystko zostało napisane zgodnie z wytycznymi, poparte twardymi dowodami.

Opinie w sieci na temat wyżej wymienionej firmy są wymierne do niniejszego wpisu, zatem  wpis jest zasadny i nie zostanie on usunięty.

Wyrażenie swojej konstruktywnej opinii na temat firmy, świadczonych przez nią usług to nie stalking. 
 

Aby uniknąć spamu , zbędnych wpisów i zbędnych dyskusji wątek jest moderowany.
 

Pozdrawiam. 
Zespół Moderacji.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kuba napisał:

Nie widzę podstaw do usunięcia powyższego wpisu.

Wszystko zostało napisane zgodnie z wytycznymi, poparte twardymi dowodami.

Opinie w sieci na temat wyżej wymienionej firmy są wymierne do niniejszego wpisu, zatem  wpis jest zasadny i nie zostanie on usunięty.

Wyrażenie swojej konstruktywnej opinii na temat firmy, świadczonych przez nią usług to nie stalking. 
 

Aby uniknąć spamu , zbędnych wpisów i zbędnych dyskusji wątek jest moderowany.
 

Pozdrawiam. 
Zespół Moderacji.

 

Niestety Pan jest w błędzie pierwsza osoba co opisuje kredytu niw brała a po drugie jakie dowody też możemy pokazać jak ten Pan o 1 w nocy wydzwaniał i pisał jest obecnie zgłoszony i zablokowany. Nic nie wiecie co prawda i tyle. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Anna napisał:

Niestety Pan jest w błędzie pierwsza osoba co opisuje kredytu niw brała a po drugie jakie dowody też możemy pokazać jak ten Pan o 1 w nocy wydzwaniał i pisał jest obecnie zgłoszony i zablokowany. Nic nie wiecie co prawda i tyle. 

Z tego co wiem to screeny wypowiedzi pochodzą z innego forum.Było ich tam o wiele więcej,a to jest tylko urywek tego wszystkiego.Czyli twierdzi Pani,że nagle ludzie się na Panią uwzieli,nic nie wiedzą,a wypisują na Pani temat? Dodam jeszcze,że po jakimś czasie temat ten magicznie zniknął z ów forum...Czyżby ktoś nie był gotowy na negatywne opinie? Wydaję mi się,że jeśli prowadzi się już jakąś działalność to trzeba być przygotowanym i na te negatywne opinie.My również prowadząc radio liczymy się z tym,że nie każdemu może się ono podobać...

Nawiązując strikte to tematu...na FB obserwuje od jakiegoś czasu grupę związaną z wszelakimi oszustwami na marketplace,itp. Są tam również opisywane sytuacje podobne do tej.Ja wiem,że tonący brzytwy się chwyta,ale patrząc na to,co się tam dzieję śmiem twierdzić,że nie warto kupować nic przez marketplace, ani tym bardziej szukać tam pożyczki! Jak nie oskubią cię z pieniędzy to wyłudzą dane osobowe lub wezmą kosmiczną prowizję,z której nie wypłaci się człowiek do końca życia! Gra jest nie warta świeczki 😉

  • Like 1

www.radioheaven.pl <-- Siłą muzyki nadajemy Rytm 💜

z63d0e88fe9ae8.gif.fb85e3b404cc2b4c07f4233730dcbec0.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Summer_Girl napisał:

Z tego co wiem to screeny wypowiedzi pochodzą z innego forum.Było ich tam o wiele więcej,a to jest tylko urywek tego wszystkiego.Czyli twierdzi Pani,że nagle ludzie się na Panią uwzieli,nic nie wiedzą,a wypisują na Pani temat? Dodam jeszcze,że po jakimś czasie temat ten magicznie zniknął z ów forum...Czyżby ktoś nie był gotowy na negatywne opinie? Wydaję mi się,że jeśli prowadzi się już jakąś działalność to trzeba być przygotowanym i na te negatywne opinie.My również prowadząc radio liczymy się z tym,że nie każdemu może się ono podobać...

Nawiązując strikte to tematu...na FB obserwuje od jakiegoś czasu grupę związaną z wszelakimi oszustwami na marketplace,itp. Są tam również opisywane sytuacje podobne do tej.Ja wiem,że tonący brzytwy się chwyta,ale patrząc na to,co się tam dzieję śmiem twierdzić,że nie warto kupować nic przez marketplace, ani tym bardziej szukać tam pożyczki! Jak nie oskubią cię z pieniędzy to wyłudzą dane osobowe lub wezmą kosmiczną prowizję,z której nie wypłaci się człowiek do końca życia! Gra jest nie warta świeczki 😉

Interpretacja tekstu jest przez każdego inna widzę że nawet Pan interpretuje pid siebie. A ha mam dowody konkretne że robi to jedna osoba która jest poprostu delikatnie mówiąc zawzięta. I szczerze chodź nie muszę powiem by Sue Pan nue głowił. Człowiek ów chciał kredyt lecz był wpisany w bazach o których nim trafił do mnie pojęcia nie miał pomogliśmy mu usunąć ów źle wpisy Pan odpuścił temat kredytu I oczywiście powiedziałam że wykorzystał ta i inna wiedzę. Ponieważ mieliśmy spisana umowę dodałem że jeżeli się okaże że prócz wiedzy zrobi coś co sprawi że to co wie wykorzysta przy kredycie wystawie fv za moją pracę. No i tu jest ra filozofia o którą Się wadzi bo liczył że wszystko każdy za free robi. A żeby buło ciekawiej obsmarowywuje mnie mimo iż fv nie dostał. Nie wspomnę o telefonach sms po 1 w nocy. Dlatego jest zablokowany i zgłoszony. No cóż komentarze muszą mieć podstawę a ja mam nue tylko inne fora a inne treści i gdybym chciała mogłabym go inaczej potraktować lecz szczerze szkoda mi czasu na niego. Bo mam moc pracy. A komentarze hmm gdyby wystawił w tamtym okresie ok ale on pisze z nudów beż zasadnie teraz monotonnie jedno i to samo do znudzenia.

Nie zamierzam jak on szybować miesiącami. Ja pracuje jak każdy uczciwie od początku każdy zna zasady współpracy I nie mam sobie nic do zarzucenia.  

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Anna napisał:

Interpretacja tekstu jest przez każdego inna widzę że nawet Pan interpretuje pid siebie. A ha mam dowody konkretne że robi to jedna osoba która jest poprostu delikatnie mówiąc zawzięta. I szczerze chodź nie muszę powiem by Sue Pan nue głowił. Człowiek ów chciał kredyt lecz był wpisany w bazach o których nim trafił do mnie pojęcia nie miał pomogliśmy mu usunąć ów źle wpisy Pan odpuścił temat kredytu I oczywiście powiedziałam że wykorzystał ta i inna wiedzę. Ponieważ mieliśmy spisana umowę dodałem że jeżeli się okaże że prócz wiedzy zrobi coś co sprawi że to co wie wykorzysta przy kredycie wystawie fv za moją pracę. No i tu jest ra filozofia o którą Się wadzi bo liczył że wszystko każdy za free robi. A żeby buło ciekawiej obsmarowywuje mnie mimo iż fv nie dostał. Nie wspomnę o telefonach sms po 1 w nocy. Dlatego jest zablokowany i zgłoszony. No cóż komentarze muszą mieć podstawę a ja mam nue tylko inne fora a inne treści i gdybym chciała mogłabym go inaczej potraktować lecz szczerze szkoda mi czasu na niego. Bo mam moc pracy. A komentarze hmm gdyby wystawił w tamtym okresie ok ale on pisze z nudów beż zasadnie teraz monotonnie jedno i to samo do znudzenia.

Nie zamierzam jak on szybować miesiącami. Ja pracuje jak każdy uczciwie od początku każdy zna zasady współpracy I nie mam sobie nic do zarzucenia.  

 

Być może ów klient jednak poradził sobie bez Pani pomocy i jednak miał wiedzę, żeby zrobić to samodzielnie. Tego Pani nie wie, natomiast na siłę usiłuje udowodnić swoje racje.


Zalecam więcej dystansu do siebie i konstruktywnej krytyki. Opinie nie zawsze są pozytywne, czasami trzeba umieć przyjąć krytykę z czym najwyraźniej szanowna Pani sobie nie radzi.

Pozew można zawsze złożyć takie jest prawo każdego obywatela. Kwestia jak rozpatrzy go sąd i komu przyzna rację, a sądach bywa różnie... 

To jest forum i tutaj każdy ma prawo napisać swoją opinię, dobrą czy złą o ile nie złamie ogólnych zasad i regulaminu.

Post nie zostanie usunięty, ponieważ nie ma ku temu podstaw i nie podlega to żadnej dyskusji, dalsze dywagacje w tym temacie będą surowo nagradzane zgodnie z taryfikatorem kar i nagród oraz regulaminem forum. 

  • Like 1

Daj się porwać muzyce !

www.radioheaven.pl

nowe-logo-dark.thumb.png.92fa4f0e3a6583533d7652a8906b3a7d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Anna napisał:

Interpretacja tekstu jest przez każdego inna widzę że nawet Pan interpretuje pid siebie. A ha mam dowody konkretne że robi to jedna osoba która jest poprostu delikatnie mówiąc zawzięta. I szczerze chodź nie muszę powiem by Sue Pan nue głowił. Człowiek ów chciał kredyt lecz był wpisany w bazach o których nim trafił do mnie pojęcia nie miał pomogliśmy mu usunąć ów źle wpisy Pan odpuścił temat kredytu I oczywiście powiedziałam że wykorzystał ta i inna wiedzę. Ponieważ mieliśmy spisana umowę dodałem że jeżeli się okaże że prócz wiedzy zrobi coś co sprawi że to co wie wykorzysta przy kredycie wystawie fv za moją pracę. No i tu jest ra filozofia o którą Się wadzi bo liczył że wszystko każdy za free robi. A żeby buło ciekawiej obsmarowywuje mnie mimo iż fv nie dostał. Nie wspomnę o telefonach sms po 1 w nocy. Dlatego jest zablokowany i zgłoszony. No cóż komentarze muszą mieć podstawę a ja mam nue tylko inne fora a inne treści i gdybym chciała mogłabym go inaczej potraktować lecz szczerze szkoda mi czasu na niego. Bo mam moc pracy. A komentarze hmm gdyby wystawił w tamtym okresie ok ale on pisze z nudów beż zasadnie teraz monotonnie jedno i to samo do znudzenia.

Nie zamierzam jak on szybować miesiącami. Ja pracuje jak każdy uczciwie od początku każdy zna zasady współpracy I nie mam sobie nic do zarzucenia.  

 

Mamy 21 wiek szanowna Pani i pełną cyfryzację. 

Nie wychodząc z domu można rozliczyć podatki, załatwić sprawy urzędowe czy nadać paczkę i zrobić zakupy z dostawą do domu.

Zatem osoba ta zapewne jest sprytniejsza, bardziej inteligętna i obrotna niż Pani zakładała i poradziła sobie samodzielnie.

Dziś elektronicznie mozna załatwić wszystko, a firmy nie robią nam konsumentom łaski udostępniać  dane na swój temat, wrecz to ich obowiązek. Resztę informacji można znaleźć  jeśli tylko sie chce internet daje wiele możliwości. 

Natomiast wykorzystywanie ludzi i ich trudnego położenia np. spirali zadłużenia czy braku zdolności kredytowej, żeby wcisnąć im jak największy kredyt i z tego niemalże połowę  pobrać od klienta jako swoją prowizję  nie jest uczciwe.

Taki klient później  popada w jeszcze większe długi dzieki takiej firmie jak wyżej, ma do spłacenia ogromny kredyt z czego dostał trochę ponad połowę.  

Firma bierze zlodziejską prowizje i umywa ręce, a klient dostaje większą połowę kredytu i cały kapitał wraz z odsetkami musi spłacić sam tym samym na kolejne  długie lata zaciąga kolejne zobowiązanie. Tym samym zaciska sobie jeszcze bardziej pętle na szyi dzięki takim firmom i spirala zadłużenia rośnie.

Nazwijmy rzeczy po imieniu to jest po prostu lichwa i żerowanie na słabszych ludziach nazywanych klientami, którzy  chwytają sie brzytwy, a takie firemki ich wykorzystują i pogrążają w jeszcze większe problemy i długi. 

Nikt firmy nie opisuje za darmo, widocznie ma swoje grzeszki, a w sieci nic nie zginie i można sporo znaleźć, same opinie to potwierdzają dostatecznie.

Sprawdziliśmy w sieci i swoimi źródłami wiarygodność firmy, opinie i  źródła tego posta.

Nie ma tu żadnego kłamstwa, a winny się zawsze tłumaczy. 

Nikt się na nikogo nie uwziął...

Dalsza dyskusja może się skończyć dla Pani tylko sankcjami zgodnie z regulaminem tego  forum w tym zablokowaniem konta na stałe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Anna napisał:

Interpretacja tekstu jest przez każdego inna widzę że nawet Pan interpretuje pid siebie. A ha mam dowody konkretne że robi to jedna osoba która jest poprostu delikatnie mówiąc zawzięta. I szczerze chodź nie muszę powiem by Sue Pan nue głowił. Człowiek ów chciał kredyt lecz był wpisany w bazach o których nim trafił do mnie pojęcia nie miał pomogliśmy mu usunąć ów źle wpisy Pan odpuścił temat kredytu I oczywiście powiedziałam że wykorzystał ta i inna wiedzę. Ponieważ mieliśmy spisana umowę dodałem że jeżeli się okaże że prócz wiedzy zrobi coś co sprawi że to co wie wykorzysta przy kredycie wystawie fv za moją pracę. No i tu jest ra filozofia o którą Się wadzi bo liczył że wszystko każdy za free robi. A żeby buło ciekawiej obsmarowywuje mnie mimo iż fv nie dostał. Nie wspomnę o telefonach sms po 1 w nocy. Dlatego jest zablokowany i zgłoszony. No cóż komentarze muszą mieć podstawę a ja mam nue tylko inne fora a inne treści i gdybym chciała mogłabym go inaczej potraktować lecz szczerze szkoda mi czasu na niego. Bo mam moc pracy. A komentarze hmm gdyby wystawił w tamtym okresie ok ale on pisze z nudów beż zasadnie teraz monotonnie jedno i to samo do znudzenia.

Nie zamierzam jak on szybować miesiącami. Ja pracuje jak każdy uczciwie od początku każdy zna zasady współpracy I nie mam sobie nic do zarzucenia.  

 

Po pierwsze gratuluje,że wreszcie sięgneła Pani po słownik,bo poprzedni wpis ciężko było czytać bez znaków interpunkcyjnych 🙂 Po drugie jak sam mój nick wskazuje-jestem kobietą! Ja rozumiem,że polska mowa jest gumowa,a z kolei język  angielski nie każdy musi znać,ale jeśli już odnosi się Pani do mojej wypowiedzi to warto by było najpierw przemyśleć do kogo to się pisze,żeby nie popełnić takowej wtopy 😉 .Mówi Pani,że jedna i ta sama osoba to pisze? A to ci ciekawe,bo komentarze na tym forum,z którego pochodzą screeny są z różnych okresów czasu,więc na logikę nie może być to jedna i ta sama osoba! Po trzecie jeśli rzeczywiście ma Pani tyle pracy,że szkoda Pani na wszystko czasu to polecam przestać szukać wpisów na swój temat i bezsensownie ich komentować snując swoje teorie spiskowe,bo akurat w Pani wykonaniu robi się to chore! Na sam koniec dziękujemy za odwiedzenie naszego forum radiowego,ponieważ również i dzięki Pani wpisom generuje się tu ruch.Zapraszamy również do słuchania naszego radia (skoro Pani hobby to muzyka to myślę,że powinno się spodobać) i udzielania się również w innych tematach skoro już Pani do nas trafiła.Z pewnością rozwijanie zainteresowań będzie miało pozytywne skutki dla Pani 🙂

  • Like 1

www.radioheaven.pl <-- Siłą muzyki nadajemy Rytm 💜

z63d0e88fe9ae8.gif.fb85e3b404cc2b4c07f4233730dcbec0.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Summer_Girl napisał:

Po pierwsze gratuluje,że wreszcie sięgneła Pani po słownik,bo poprzedni wpis ciężko było czytać bez znaków interpunkcyjnych 🙂 Po drugie jak sam mój nick wskazuje-jestem kobietą! Ja rozumiem,że polska mowa jest gumowa,a z kolei język  angielski nie każdy musi znać,ale jeśli już odnosi się Pani do mojej wypowiedzi to warto by było najpierw przemyśleć do kogo to się pisze,żeby nie popełnić takowej wtopy 😉 .Mówi Pani,że jedna i ta sama osoba to pisze? A to ci ciekawe,bo komentarze na tym forum,z którego pochodzą screeny są z różnych okresów czasu,więc na logikę nie może być to jedna i ta sama osoba! Po trzecie jeśli rzeczywiście ma Pani tyle pracy,że szkoda Pani na wszystko czasu to polecam przestać szukać wpisów na swój temat i bezsensownie ich komentować snując swoje teorie spiskowe,bo akurat w Pani wykonaniu robi się to chore! Na sam koniec dziękujemy za odwiedzenie naszego forum radiowego,ponieważ również i dzięki Pani wpisom generuje się tu ruch.Zapraszamy również do słuchania naszego radia (skoro Pani hobby to muzyka to myślę,że powinno się spodobać) i udzielania się również w innych tematach skoro już Pani do nas trafiła.Z pewnością rozwijanie zainteresowań będzie miało pozytywne skutki dla Pani 🙂

Akurat ja wiem kto te posty pisze. Mam dowody a Pani tylko pod pseudonimem się ukrywa to skoro była Pani u mnie po kredyt to czemu Pani poprostu nie zadzwoni? Czyżby krótko mówiąc ściema!

  • Haha 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Anna napisał:

Akurat ja wiem kto te posty pisze. Mam dowody a Pani tylko pod pseudonimem się ukrywa to skoro była Pani u mnie po kredyt to czemu Pani poprostu nie zadzwoni? Czyżby krótko mówiąc ściema!

Proszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem,co do Pani piszę 🙂 Proszę sobie również jeszcze raz przeanalizować przedstawionego screena,odstęp czasowy między tymi postami,a także najlepiej poprzeglądać grupy na FB,gdzie roi się od ostrzeżeń przed firmami Pani pokroju.Ja nie byłam u Pani po kredyt,bo nie jestem takim jeleniem,żeby dać na sobie zarobić! Uwielbiam takie wróżbitki Pani pokroju,które wszystko wiedzą.Jeśli nie wierzy Pani,że jestem kobietą to zapraszam na moją audycję radiową w niedzielę o godzinie 20:00,bo właśnie na forum o takiej tematyce Pani trafiła 😉.Tutaj każdy prezenter ma swój pseudonim,bo po tym słuchacze nas poznają i żadne to ukrywanie się 😉 Aczkolwiek wydaje mi się,że jest tu Pani tylko po to,aby szerzyć swoje chore teorie spiskowe 😉 Ja nie mam zamiaru bawić się w dzwonienie do Pani,czy pisanie maili-temat jest publiczny i taki ma pozostać. Swoje zdanie na ten temat (a mam do tego prawo!) przedstawiłam myślę dość wyczerpująco w moich wypowiedziach powyżej.Wydaje mi się również,że gubi się Pani na tym forum,nie wie Pani kto,co do Pani pisze...

877909fe35fcf8c22475fc5b98b3838b.jpg

  • Like 1

www.radioheaven.pl <-- Siłą muzyki nadajemy Rytm 💜

z63d0e88fe9ae8.gif.fb85e3b404cc2b4c07f4233730dcbec0.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragon zablokował(a) ten temat
  • 4 tygodnie później...

Temat zostaje otwarty i przywrócony na prośbę użytkownika @Damo87.

Przypominam, że zbędne dyskusje i dywagacje nie na temat będą surowo karane, a temat zostanie ponownie zamknięty.

Daj się porwać muzyce !

www.radioheaven.pl

nowe-logo-dark.thumb.png.92fa4f0e3a6583533d7652a8906b3a7d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragon odblokował(a) ten temat

Szanowna Pani Grzyb,

Tylko tak można zwracać się do osoby, persony tak zuchwałej, beszczelnej i zakłamanej.

Jaki szef taka firma, sama sobie Pani buduje negatywny PR (pijar) w sieci. Wizerunek firmy jest taki jakim go kreuje jej właściciel.

Przechodząc do meritum, skoro już tutaj trafiłem i znalazłem ten wpis, chętnie odniosę się do Pani bzdurnej, wyimaginowanej argumentacji.

Przedstawię dowody i argumenty, które udowodnią ponad wszelką watpliwość że Pani Anna i jej firma to jedna wielka ściema i lichwa.

Uważa się Pani za kogoś lepszego, bardziej inteligetnego, a reszta to chołota i ameby umysłowe, które bez Pani pomocy nie są w stanie nic zrobić.

Bardzo się Pani pomyliła, i mam nadzieję, że ten wpis ograniczy ilośc naiwnych ludzi, konsumentów  oraz klientów którzy będą chcieli skorzystać z Pani usług.

Pozwolę sobie zacytować kilka Pani frazesów, które z prawdą nie mają nic wspólnego, a są jedynie Pani chorym wymysłem.

W dniu 26.10.2023 o 21:43, Anna napisał:

Interpretacja tekstu jest przez każdego inna widzę że nawet Pan interpretuje pid siebie. A ha mam dowody konkretne że robi to jedna osoba która jest poprostu delikatnie mówiąc zawzięta. I szczerze chodź nie muszę powiem by Sue Pan nue głowił. Człowiek ów chciał kredyt lecz był wpisany w bazach o których nim trafił do mnie pojęcia nie miał pomogliśmy mu usunąć ów źle wpisy Pan odpuścił temat kredytu I oczywiście powiedziałam że wykorzystał ta i inna wiedzę. Ponieważ mieliśmy spisana umowę dodałem że jeżeli się okaże że prócz wiedzy zrobi coś co sprawi że to co wie wykorzysta przy kredycie wystawie fv za moją pracę. No i tu jest ra filozofia o którą Się wadzi bo liczył że wszystko każdy za free robi. A żeby buło ciekawiej obsmarowywuje mnie mimo iż fv nie dostał. Nie wspomnę o telefonach sms po 1 w nocy. Dlatego jest zablokowany i zgłoszony. No cóż komentarze muszą mieć podstawę a ja mam nue tylko inne fora a inne treści i gdybym chciała mogłabym go inaczej potraktować lecz szczerze szkoda mi czasu na niego. Bo mam moc pracy. A komentarze hmm gdyby wystawił w tamtym okresie ok ale on pisze z nudów beż zasadnie teraz monotonnie jedno i to samo do znudzenia.

Nie zamierzam jak on szybować miesiącami. Ja pracuje jak każdy uczciwie od początku każdy zna zasady współpracy I nie mam sobie nic do zarzucenia. 

 

W dniu 26.10.2023 o 16:25, Anna napisał:

Niestety Pan jest w błędzie pierwsza osoba co opisuje kredytu niw brała a po drugie jakie dowody też możemy pokazać jak ten Pan o 1 w nocy wydzwaniał i pisał jest obecnie zgłoszony i zablokowany. Nic nie wiecie co prawda i tyle. 

 

W dniu 26.10.2023 o 12:54, Anna napisał:

Osoba która wypisuje te komentarze jest nie poważna, rozważam zgłoszenie jej jako stalkera  i proszę o usunięcie nieprawdziwej treści niestety nie każdemu można pomic a osoby którym się nie pomogło czasami tego nie rozumieją że biorąc 10 czy 15 chwilówek same się blokują i na rynku kredytów cudotwórców nie ma. Jeżeli są pytania proszę pisać do mnie na maila [email protected] 

Pozdrawiam 

Anna Grzyb

Nikt Pani nie stalkował, nie pisał po nocach sms-ów ani nie dzwonił w środku nocy, takie kłamstewka i tanie sztuczki manipulacyjne to może Pani wciskać dzieciom, nie osobom dorosłym.

Jedyne co miało miejsce to wymiana zdań i dyskusja w formie wymiany korespondencji email, którą Pani inicjowała i kontynuowała na siłę próbujac udowodnić swoje racje, bo Pani jest naj i musi mieć ostatnie słowo. Niestety to nie jest stalking jak to sobie Pani tłumaczy, a definicje stalkingu znajdzie Pani w internecie.

Została Pani złapana na kłamstwie i manipulowaniu faktami, jeśli ma pani problemy ze sobą lub z głową to polecam udać się do specjalisty.

Nikt tu się nie ukrywa i każdy ma prawo do swojej wypowiedzi czy konstruktywnej opinii.

Jeśli chodzi o samą usługę i uzyskanie kredytu, żadnej usługi nie wykonano zatem nie ma prawa Pani wystawiać FV za nie wykonaną usługę.

Z Pani strony nie zostało zrobione nic co można by uznać za wykonaną usługę i gdzyby jednak przeszło Pani przez myśl jednak takową fakturę wystawić, przypominam, że jest to karalne .

Natychmiast sprawa zostanie przekazana odpowiednim organom w tym policji, prokuraturze oraz KAS do weryfikacji fakturowania.

Powodem odstąpienia od umowy jest lichwiarski zapis oświadczenia, który mówi, że klient zapłaci 30-35% od wartości uzyskanego kredytu, ponadto opieszałość firmy i utrudniony kontakt oraz fakt że owe czyszczenie klient robi tak naprawdę sam, a za to Wam płaci.

Skoro nie ma sobie Pani nic do zarzucenia, jest Pani taka pracowita, uczciwa i prawilna pozwolę sobie poniżej przedstawić treśc oświadczenia Pani firmy.

Oświadczenia, które podpisuje nie świadomy klient, godząc się na lichwiarskie warunki umowy i zapłatę złodziejskiej prowizji od kwoty uzyskanego kredytu. 

Poniżej wspomniane oświadczenie. Dane osobowe klienta zostały zasłonięte w celu ochrony danych osobowych zgodnie z RODO.

grzyb1.jpg.46100e8c474733cd41e731cda63141df.jpggrzyb2.jpg.d028b4d9d995d36d9b904fac008ee75a.jpg

 

Wyjaśnię teraz powyższe pismo, prawa konsumenta oraz prawa wynikajace z zapisów w powyższym oświadczeniu obu stron, również w praktyce.

Po pierwsze klient (konsument), ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy w terminie do 14 lub 30  dni od jej zawarcia bez podania przyczyny.

Umowa rozwiązana w tym okresie nie obowiązuje, a firma nie może odrzucić takiego odstapienia od umowy zawartej elektronicznie na odległość.

Takie prawo daje mu zapis prawa konsumenta, którego fragmenty podaje poniżej:

Cytat

Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

Prawo do odstąpienia od umowy to tzw. prawo do zwrotu towaru. Umożliwia kupującemu zapoznanie się z towarem i namysłu, czyli rozważenia racjonalności zakupu. To uprawnienie nie przysługuje w sklepach tradycyjnych, w których zależy to wyłącznie od woli sprzedawcy.

Termin na odstąpienie od umowy wynosi 14 lub 30 dni.

Uwaga

Przedsiębiorca nie może przyjąć płatności przed upływem terminu odstąpienia od umowy w przypadku zawarcia umowy podczas wycieczki albo niezamówionej wizyty przedsiębiorcy w miejscu zamieszkania lub zwykłego pobytu konsumenta albo pokazu, chyba że pokaz został zorganizowany w miejscu zamieszkania lub zwykłego pobytu konsumenta na jego wyraźne zaproszenie.

Ważne

Konsument może również odstąpić od umowy o dostarczanie treści cyfrowych lub umowy o świadczenie usług cyfrowych, gdy zostały one opłacone pieniędzmi lub danymi osobowymi konsumenta.

 

Czytając powyższe oświadczenie łatwo można zauważyć, że firma rości sobie prawa do zapłaty wynagrodzenia za usługi pośredniczenia oraz czyszczenia raportu bik w wysokości 30-35 % od kwoty uzyskanego kredytu.

Klient otrzyma zatem 65-70 % uzyskanego kredytu, pozostała część to prowizja firmy, który będzie musiał spłacić w całości samodzielnie (kapitał oraz odsetki).

Firma oczywiście "załatwia" duże kredyty, bo z tego jest duża prowizja dla nich tj w przedziale 50-200 tyś złotych, najchętniej osobom ze złą historią kredytową, w spirali zadłużenia, z komornikami, zadłużonym, czyli takim, które według powiedzenia "Tonący brzytwy się chwyta", z braku wyjścia zkorzystają z usług w/w firmy, pogrąza się jeszcze bardziej biorąc kolejny duży kredyt i jeszcze za to zapłacą złodziejską prowizję tej firmie. Czy to uczciwe i etycznie ? Zdecydowanie NIE !

To zarabianie na cudzej krzywdzie i trudnej sytuacji życiowej na zasadzie "Po trupach do celu", pogrążając klienta w jeszcze większe problemy i długi !

Aby lepiej zobrazować wyzysk jaki prowadzi firma z uslug świadczonych swoim klientom oraz zapis prowizji w oświadczeniu na poniższym przykładzie.

Prowizja powyższej firmy przy uzyskaniu przez klienta kredytu na kwotę 50 000 zł będzie wynosić w przediale 15-17,5 tyś złotych. 

Dobry zarobek, szybkie i duże pieniądze. Klient otrzyma do ręki 30-32,5 tyś złotych z całości kredytu po zapłacenoiu prowizji, ale będzie musiał spłacić ok 80000 zł, rata miesieczna też będzie dosyć wysoka. Co to oznacza dla klienta ? Oznacza to tyle, że biorąc kolejny kredyt zapłacił firemce za pseudo pośrednictwo kilkadziesiat tysiecy złotych, dostał ochłapy ze swojego kredytu i ma ogromny kredyt do spłacenia na kolejne kilkanaście lat. Skoro był zadłużony i miał problemy z płatnościami to ten kredyt pogrązy go jeszcze bardziej i prawdopodobnie konsument zostanie z lawiną długów a jedyne jego wyjście to będzie upadłośc konsumencka lub utrata dóbr materialnych które posiadał, bo bank tak czy inaczej będzie chciał ściągnąc z niego należne mu pieniądze. 

Wracając do tematu, co zatem jest nie tak w tym oświadczeniu?

Firma Andix bierze złodziejską prowizje 30-35 % za swoje usługi, mało tego czyczszenie baz klient musi zrobić sam. (pobrać raporty, przeanalizować, napisać pisma i maile do firm, które te dane przedwarzają i zarządać nie przetwarzania tych danych oraz usunięcia wpisów). Jednak w żaden sposób w tym nie pośredniczą ani nie pomagają, wzory, pisma, raporty klient robi całkowicie sam. Jedyne co powiedzą to złozyć wniosek o kredyt i jak będzie decyzja odmowna to powiedzą, że musi Pan/Pani wyczyścić bazy bo może mieć Pan złą historię kredytową. I to na tyle z ich pomocy i udziału w tej kwestii a biora za to prowizje.

Pewnie macie swoje wtyczki w bankach, którzy przepychają wnioski o kredyt zakładam, że nie koniecznie do końca legalnie. 

Jakim prawem pytam, skoro klient robi wszystko samodzielnie  ?

Wiedza kosztuje ? Owszem, ale nie taka, która jest ogólnodostępna jak wykaz baz informacji kredytowych, gospodarczych czy dłuzników.

Wszystko to jest dostępne publicznie i nie jest to żadna wiedza za którą trzeba płacić, to zwykłe naciąganie ludzi, być może działa na ludziach którzy nie maja takiej wiedzy lub nie potrafią korzystać z komputera czy dobrodziejstw internetu. Nie ma jak zarabiać na cudzej niedoli prawda ? 

Pani kultura osobista, podejście do klientów i sposób w jaki Pani z nimi rozmawia również zostawia wiele do życzenia, to tylko świadczy o Pani i profesjonaliźmie Pani firemki, a raczej jej braku. Grożenie, straszanie, obrażanie klienta czy pomawianie np o stalking i kreowanie własnej fikcyjnej idealnej rzeczywistości. Żenada !

Wracając do analizy oświadczenia, jeśli klient, który podpisał Pani oświadczenie, zrobi coś co uzna Pani za działanie na własną rękę lub działa czy współpracuje z kimś i uzna sobie Pani, że ktoś utrudnia Pani pracę to zaplaci karę 6000 zł, znów darmowe pieniązki za nic.

Jeśli kilent będzie śmiał odstąpić od umowy lub wypłacić prowizje a Pani uzna że usługa została wykonana to wystawi Pani Fakturę VAT i następnie takiego klienta umieści w Krajowym Rejestrze Dłużników jako swojego dłużnika. Najpierw trzeba udowodnić, że sie wykonało należycie usługę, klient (konsument) też ma swoje prawa, których firma Andix i Pani Grzyb nie respektuje, podobnie jak ustawy o przetwarzaniu danych osobowych i RODO. 

Notabene jako firmę również Panią i firmę obowiązują czy Pani sie to podoba czy nie.

Natomiast jeśli Pani uzna, że klient rzekomo wykorzystał "Pani cenną wiedzę" np: tą którą można znaleść na forach kredytowych, w wykazach baz informacji kredytowej, na stronach baz informacji kredytowych, gospodarczych ecetera, to na klienta nakłada Pani karę wysokości prowizji od wnioskowanego kredytu czyli 30-35% oraz karę 6000 zł i znów firemka zarobi za nic na cudzej niedoli. Byle zarobić łatwo i szybko. To jest lichwa i jest karalna Pani Grzyb, raczej ma Pani tego świadomośc. Wspominałem o tym wielokrotnie podobnie jak o tej Pani fakturze, którą może Pani wsadzić sobie w buty, ponieważ jej wystawienie równoznaczne będzie z końcem Pani działalności i skierowaniem sprawy na odpowiednią drogę prawną oraz zawiadomienie odpowiednich organów prawnych.

Pani "wiedza", którą uważa za swoją własność, musiała by być własnością intelektualną firmy lub Pani, natomiast ta nie jest Pani własnością inte;lektualną i co więcej żadna z baz informacji kredytowej, gospodarczej czy baz dłużników nie nalezy do Pani, a informacje o tych bazach i przetwarzanych przez nie informacji klient może uzyskać samodzielnie, są one ogólnodostępne,podobnie jak informacje o przetwarzaniu danych osobowych które klient może uzuskać na swoją wyraźną prośbę, podobnie jak raporty i wykazy firm które dane klienta przetwarzają. 

Na koniec pozwolę sobie udostępnić kilka Pani wypowiedzi z prywatnej korespondencji, aby uświadomić przyszłych potencjalnych klientów, czytelników tego forum  i osób poszukujacych informacji lub opini na temat Pani Firmy z kim nie powinni podejmować współpracy i kim Pani jest.

image.thumb.png.4292fb29ae02aa9af73dee28024fd2c9.png

 

image.thumb.png.6f4f3524e04a4a44c0f0b67a20ec131d.png

image.thumb.png.619224401ffb2bf45a85d28801786ba9.png

image.thumb.png.03a8a88d71169e417c96955565812745.png

image.thumb.png.afb1133f8a9edb3701cee6422a3f817a.png

 

image.thumb.png.439a7c24394510e34e5a1ffd197a3da5.png

image.thumb.png.abda380bfba8d0895cc2401f07a87e33.png

 

image.thumb.png.27482af62acc7b35f31356834de33954.png

 

image.thumb.png.46bd97614703ddc139018fffffb77a09.png

Nie znoszę cwaniactwa, krętaczy i oszustów i mam nadzieję, że ten wpis będzie przestrogą dla innych...

Jednym zdaniem, sama robi Pani z siebie pośmiewisko, korespondencja powyżej tylko to potwierdza.

Mam nadzieję, że ten wpis, argumenty  i dowody które tu przytaczam skutecznie będą rzutować na Pani wizerunek w oczach klientów i osób które czytają takie opinie lub sprawdzają informacje o firmach zanim zdecydują się na współpracę.

Szczerze odradzam jakiejkolwiek współpracy.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został wyczerpany, zatem zamykam i przenoszę do archiwum.

Gdyby ktoś chciał dodać sensowny content w temacie proszę o informacje na PW, topic zostanie przywrócony i otwarty ponownie.

Daj się porwać muzyce !

www.radioheaven.pl

nowe-logo-dark.thumb.png.92fa4f0e3a6583533d7652a8906b3a7d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragon zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności