Jump to content

C- Bool


Recommended Posts

C- Bool prawdziwe nazwisko to Grzegorz Cebula urodzony 31 maja 1981 w Pyskowicach na śląsku. Od najmłodszych lat marzył o tym, żeby zostać dj’em, kiedy to po raz pierwszy zagrał na syntezatorze Yamaha.
Początkowo grał na szkolnych dyskotekach. W 1998 został rezydentem dyskoteki w Pyskowicach.
Rok 2002 był dla C-Bool przełomowym, gdy to spotkał na swojej drodze członków grup takich jak Dj’s Team i Base Attack, którzy dostrzegli w nim talent. Współpraca z Casteam doprowadziła do wydania dwóch singli, a także dała mu możliwość zaprezentowania swoich umiejętności muzycznych w wielu polskich klubch.
Jego pierwsza solowa produkcja „Would U Feel” spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem słuchaczy. Utwór został zauważony przez Flashrider’a , który postanowił nawiązać z nim współpracę. Druga produkcja „In My Heart” to kolejny sukces. Do sklepów trafił także pierwszy debiutancki vinyl „C-Bool- Would You Feel”, który zawiera wiele znanych utworów, a także remixy Ziggy X oraz Flashrider’a.
Utwór „Woul You Feel” zdobył uznanie i popularność nawet poza granicami naszego kraju. Wspiął się na wysoką pozycję wielu listach przebojów między innymi w Niemczech, Austrii, Włoszech i Japonii.

spacer.png

  • Like 1

Daj się porwać muzyce !

www.radioheaven.pl

nowe-logo-dark.thumb.png.92fa4f0e3a6583533d7652a8906b3a7d.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy