Jump to content

Legendarny numer od Alesso otrzyma swojego następcę?


Aragon

Recommended Posts

 

 

Każdy z nas doskonale wie, że Alesso swego czasu był prawdziwą gwiazdą gatunku progressive house. Przez zmieniający się rynek muzyczny Szwed nie mógł odnaleźć swojej producenckiej tożsamości czego wynikiem były przeróżnie brzmiące wydania. Teraz jednak Alessandro jest na dobrej drodze i wygląda na to, że już niedługo mielibyśmy otrzymać follow-up do jednego z jego największych hitów! Co o tym wiemy? Sprawdźcie sami!

 

Alesso wróci do korzeni?

Alesso swoje lata świetności można datować na 2012-2015. Właśnie wtedy ukazał się jego remiks If I Lose Myself, Under Control czy Heroes (We Could Be). W tamtym czasie światło dzienne ujrzał również debiutancki i do tej pory jedyny album Szweda pt. Forever. Jego karierę rozwinął jednak inny singiel, który przez niektórych uważany jest za kawał EDM-owej historii! Czy hit Alessandro sprzed prawie jedenastu lat otrzyma nową wersję?

Wszystko wskazuje na to, że tak! Kilka dni temu na instagramowej relacji Ryana Teddera pojawił się track Calling (Lose My Mind), który stworzył również Sebastian Ingrosso. Amerykański wokalista napisał: Wspomnienia. Nadal kocham ten utwór, myślicie, że powinniśmy zrobić następny? Odpowiedź Alesso była zaskakująca, bo wygląda, że w przyszłości dostaniemy właśnie sequel Calling!

Na tą chwilę nie znamy żadnych konkretów odnośnie projektu, lecz wiemy, że cała trójka jest zainteresowana stworzeniem takowego projektu. Warto dodać, że Calling (Lose My Mind) stało się niebywałym hitem, bo w Szwecji okryło się 3-krotną platyną sprzedając się w ilości 120 tysięcy kopii. Mało tego, w podsumowaniu roku 2012 numer pojawił się na dwóch zestawieniach Billboard! Na dokładkę można dodać, że kawałek zdobył w sumie około 190 milionów odsłuchań w serwisie Spotify!

Czy kolejny raz potwierdzi się moja teoria, że rok 2023 będzie EDM-owym powrotem do przeszłości? Skrillex wrócił, Hardwell wydaje kolejne numery, a teraz będziemy świadkami tworzenia prawdopodobnego projektu ze strony Alesso, Sebastiana Ingrosso i Ryana Teddera. Nostalgia pełną gębą! Oczywiście jestem nastawiony na to, że będzie to utwór z gatunku progressive house, jednak w tych czasach możemy się spodziewać wszystkiego! Co Wy myślicie na ten temat?

Przypomnijmy sobie brzmienie Calling (Lose My Mind)!

 

Źródło: FTB.pl

Daj się porwać muzyce !

www.radioheaven.pl

nowe-logo-dark.thumb.png.92fa4f0e3a6583533d7652a8906b3a7d.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy