Jump to content

deadmau5 i Kaskade wystąpili w radiu BBC jako Kx5


Kuba

Recommended Posts

Już niedługo będziemy świadkami premiery debiutanckiego albumu aliasu Kx5. Z tej okazji deadmau5 i Kaskade pojawili się w BBC Radio 1 aby przedstawić swój najnowszy miks i przy okazji rozpromować płytę. Jakie produkcje mogliśmy usłyszeć w zestawieniu amerykańsko-kanadyjskiego duetu? Jak brzmią nadchodzące premiery od tej dwójki? Przekonajmy się!

Kx5 gośćmi BBC Radio 1

Do oficjalnej premiery albumu Kx5 został miesiąc. Z tej okazji kilka dni temu dwójka producentów pojawiła się w BBC Radio 1 ze specjalnym projektem w ramach Essential Mix. Oczywiście była to incjatywa związana z promocją ich debiutanckiej płyty. W związku z tym Joel Ryan umieścili w swoim miksie tracki z krążka, które nie ujrzały jeszcze światła dziennego. Nadchodzącym wydaniem od dwójki producentów będzie numer pt. Sacrifice z zespołem SOFI TUKKER!

Essential Mix dla BBC Radio 1 trwał równo dwie godziny i w sumie zawierał w sobie około trzydzieści utworów. Wśród nich znalazły się oczywiście tracki, który pojawią się na albumie Kx5. Myślę, że nie muszę wspominać o singlach pokroju Escape, Take Me High czy When I Talk. Warto jednak wypowiedzieć się na temat Bright Lights, Sacrifice, Eat Sleep czy Pwdr Blue. Właśnie te cztery nowe kawałki dało nam się usłyszeć podczas tego zestawienia.

Oprócz Sacrifice nie wiemy kiedy nastąpi oficjalna premiera innych, jednak myślę, że singli już wystarczy i po prostu będą one dostępne w dniu premiery albumu Kx5 tj. 17 marca. Wszystkie wyżej wymienione utwory zapowiadają się bardzo ciekawe, a Pwdr Blue jest czymś w rodzaju hołdu dla lat 2008-2013. Słuchając tegoż numeru można przypomnieć sobie o takich projektach jak np. I Remember czy Move For Me! Oprócz produkcji Kx5 zagrane zostały piosenki Doma Dolli, MEDUZY czy nawet deadmau5’a i Kaskade’a w wersji solowej!

Album Kx5 zapowiada się naprawdę dobrze, a występ Kaskade’a i deadmau5’a w BBC Radio 1 był elementem, który znacznie zwiększy poziom hype’u w związku z jego premierą. Nadchodząca płyta amerykańsko-kanadyjsko duetu to kolejny argument dlaczego rok 2023 jest nazywany przeze mnie kolejnym 2013. Dawno nie mieliśmy tak nostalgicznych powrotów i miejmy nadzieję, że to nie ostatni projekt w tym kierunku!

spacer.png

Źródło: FTB.pl

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy